Finále GreenLight 2016 - 3 projekty z Katedry informatiky

Už potřetí (23. února od 15:00h na EC1) proběhne v prostorách naší nové budovy FEI finálová Startup Show podnikatelského akcelerátoru Greenlight.

Z původních více než 20 projektů z různých univerzit i podnikatelského prostředí se do finále probojovalo 7 projektů. Tři z nich jsou z VŠB-TUO FEI, a všechny od nás z Katedry informatiky.

Projekt Gloffer (http://www.gloffer.com) má vysoké ambice změnit způsob on-line nakupování nejen v České republice. Tým vystavěný kolem Radoslava Fasugy (učí např. Elektronické podnikání) má v této době 14 členů. Jsou to studenti naší katedry, a v klíčových pozicích jako jsou marketing a vývoj jsou to první zaměstnanci. Cílem projektu je redukovat čas při online nakupování, poskytnout zákazníkům hmatatelné výhody (lepší cena a přidaná hodnota) a v neposlední řadě vrátit zpět do nakupování přímý kontakt mezi zákazníkem a prodejcem.

 

Každý z nás hledáme svůj ideální produkt, ale s Glofferem si ten ideální produkt najde Vás.
 

 

 

Druhým projektem, je EVIDIS nástroj pro digitální uchování účtenek.  Jednoduché webové rozhraní poskytuje zákazníkům okamžitý přístup ke svým zárukám, a to kdykoli a kdekoli.  Služba rovněž zjednodušuje a standardizuje reklamační proces a propojuje prodejce se svými zákazníky. Be Carefree and Paperless!

Projekt Fyziomáma je půlroční online cvičební program pro maminky. Pomocí vhodných cviků a správně zvolené stravy dostaneme maminka zpátky do psychické a fyzické formy a případně jim poradíme, jak shodit nějaké to kilčo navíc. Je to užitečný projekt, který již netrpělivě čeká na své reálné spuštění. Program doprovází certifikovaný fyzioterapeut Mgr. Vojtěch Šenkýř.

 

Přijďte se podívat a držte nám palce.